Ikona z chlebem

Zakwas

porady nt. hodowli, wykorzystania i przechowywania zakwasu
bread 2

Pieczywo drożdżowe

proste wypieki, pieczywo na zaczynie
bread 4

Domowa piekarnia

wyposażenie domowej piekarni, dobra mąka, miary i wagi w kuchni
bread 6

Szkolenia z pieczenia

Wspólne pieczenie w małych grupach

Masz pytania?

Jeśli masz pytanie - zadaj je w odpowiednim dziale w komentarzach. Wszyscy mieli na początku podobne problemy i chętnie Ci pomogą.

Odwiedź także mój blog: kuchenne pogawędki

Wasze komentarze

  • Pieczywo na zakwasie

    MałgorzataZielinska MałgorzataZielinska 31.03.2020 06:51
    Chleb w foremce nawet z kiepskiej mąki wyrasta lepiej ponieważ jest wspomagany przez boki formy/koszyka.
     
  • Pieczywo na zakwasie

    Hanna Hanna 31.03.2020 00:15
    Mam pytanie co robie nie tak, ze chleb francuski (z pani przepisu) w foremce wyrasta pieknie i ladnie ...
     
  • Pieczywo na zakwasie

    MałgorzataZielinska MałgorzataZielinska 30.03.2020 19:59
    Powodów może być dużo: 1) za gęste ciasto 2) za mało wyrośnięte ciasto 3) za niska lub za wysoka ...
     
  • Pieczywo na zakwasie

    JOLANTA JOLANTA 30.03.2020 14:01
    Dlaczego pęka mi chleb?
     
  • Pieczywo drożdżowe

    Bożena Bożena 30.03.2020 11:47
    Pani Małgorzato, bardzo dziękuję. :lol: Spróbuję jeszcze dzisiaj, chociaż opis wykonania pozostawia za ...

 

 

szczegóły tutaj KLIK

 

Komentarze   

0 #8 Sophie CHIANG 2015-08-14 16:40
Czy pani tez sprzedaje swóją ksiazke?
Cytować
0 #7 Małgorzata Zielińska 2013-11-05 11:16
Wspólne pieczenie u mnie bedzie mozliwe od połowy listopada. Pierwsze dwa terminy podałam w zakładce warsztaty chlebowe.
Na razie zakwas - podstawy pieczenia, pierwszy chleb.
Cytować
+1 #6 Elżbieta 2013-11-03 20:56
Witam
jestem również zainteresowana warsztatami, bardzo proszę pewnie nie tylko w swoim imieniu o aktualizacje informacji o warsztatach.Pozdrawiam, Elżbieta P :)
Cytować
0 #5 Joanna Raszkowska 2013-10-26 08:16
Witam, czy w listopadzie tez beda warsztaty z pieczenia bylabym zainteresowana. Pozdrawiam, Joanna
Cytować