Ikona z chlebem

Zakwas

porady nt. hodowli, wykorzystania i przechowywania zakwasu
bread 2

Pieczywo drożdżowe

proste wypieki, pieczywo na zaczynie
bread 4

Domowa piekarnia

wyposażenie domowej piekarni, dobra mąka, miary i wagi w kuchni
bread 6

Szkolenia z pieczenia

Wspólne pieczenie w małych grupach

Masz pytania?

Jeśli masz pytanie - zadaj je w odpowiednim dziale w komentarzach. Wszyscy mieli na początku podobne problemy i chętnie Ci pomogą.

Odwiedź także mój blog: kuchenne pogawędki

Wasze komentarze

  • Chleb żytni razowy

    Maria Maria 19.02.2017 11:53
    Zrobiłam ten chlebek i znów mi się udał, ale zauważyłam że lepiej brać mniej otrębów. Pszenne sprawdzają ...
     
  • Grecki Pan de Horiadaki

    Ania Ania 18.02.2017 07:14
    Mi wychodzi taki jak na zdjęciu- paczuszek:) to kwestia wprawy i solidnego wyrabiania ciasta na ...
     
  • Wyrastanie i formowanie chleba

    Sylwia Sylwia 16.02.2017 21:53
    Dodam też, że jest to moja druga przygoda z chlebami po około 2 latach przerwy. Kiedyś nie było takiego ...
     
  • Wyrastanie i formowanie chleba

    Sylwia Sylwia 16.02.2017 21:51
    Przede wszystkim chciałabym pogratulować stronki. Jest rewelacyjna. Zarówno dla amatorów jak i bardziej ...
     
  • Zakwas na wesoło

    Maria Maria 16.02.2017 19:07
    Myśle ze jakoś to przeżyje :lol: Przecież lubi gdy go od czasu do czasu pomieszać.

 

 

szczegóły tutaj KLIK

 

Komentarze   

0 #8 Sophie CHIANG 2015-08-14 16:40
Czy pani tez sprzedaje swóją ksiazke?
Cytować
0 #7 Małgorzata Zielińska 2013-11-05 11:16
Wspólne pieczenie u mnie bedzie mozliwe od połowy listopada. Pierwsze dwa terminy podałam w zakładce warsztaty chlebowe.
Na razie zakwas - podstawy pieczenia, pierwszy chleb.
Cytować
+1 #6 Elżbieta 2013-11-03 20:56
Witam
jestem również zainteresowana warsztatami, bardzo proszę pewnie nie tylko w swoim imieniu o aktualizacje informacji o warsztatach.Pozdrawiam, Elżbieta P :)
Cytować
0 #5 Joanna Raszkowska 2013-10-26 08:16
Witam, czy w listopadzie tez beda warsztaty z pieczenia bylabym zainteresowana. Pozdrawiam, Joanna
Cytować