Ikona z chlebem

Zakwas

porady nt. hodowli, wykorzystania i przechowywania zakwasu
bread 2

Pieczywo drożdżowe

proste wypieki, pieczywo na zaczynie
bread 4

Domowa piekarnia

wyposażenie domowej piekarni, dobra mąka, miary i wagi w kuchni
bread 6

Szkolenia z pieczenia

Wspólne pieczenie w małych grupach

Masz pytania?

Jeśli masz pytanie - zadaj je w odpowiednim dziale w komentarzach. Wszyscy mieli na początku podobne problemy i chętnie Ci pomogą.

Odwiedź także mój blog: kuchenne pogawędki

Wasze komentarze

  • Zakwas - porady praktyczne

    Małgorzata Zielinska Małgorzata Zielinska 17.10.2017 06:46
    Zdecydowanie 2000.
     
  • Zakwas - porady praktyczne

    Michał Michał 16.10.2017 18:10
    Witam serdecznie. Który typ mąki lepiej się sprawdzi przy przygotowaniu zakwasu 750 czy 2000?
     
  • Moje chleby - galeria

    Małgorzata Zielinska Małgorzata Zielinska 14.10.2017 19:20
    Absolutnie nie mam zamiaru likwidować strony. Jeśli nie zdarzy się nic nadzwyczajnego, pewnie jeszcze ...
     
  • Zakwas - porady praktyczne

    Małgorzata Zielinska Małgorzata Zielinska 14.10.2017 19:11
    Zakwas może być aktywny w zimnie 1-2 dni, potem powoli się uspokaja. Ale na pewno nie jest to powodem ...
     
  • Zakwas - porady praktyczne

    Barbara Barbara 14.10.2017 18:26
    piekę chleb pszenno-żytni na zakwasie już jakiś czas,mam do Pani pytanie:dlaczego mój zakwas przechowywany ...

 

 

szczegóły tutaj KLIK

 

Komentarze   

0 #8 Sophie CHIANG 2015-08-14 16:40
Czy pani tez sprzedaje swóją ksiazke?
Cytować
0 #7 Małgorzata Zielińska 2013-11-05 11:16
Wspólne pieczenie u mnie bedzie mozliwe od połowy listopada. Pierwsze dwa terminy podałam w zakładce warsztaty chlebowe.
Na razie zakwas - podstawy pieczenia, pierwszy chleb.
Cytować
+1 #6 Elżbieta 2013-11-03 20:56
Witam
jestem również zainteresowana warsztatami, bardzo proszę pewnie nie tylko w swoim imieniu o aktualizacje informacji o warsztatach.Pozdrawiam, Elżbieta P :)
Cytować
0 #5 Joanna Raszkowska 2013-10-26 08:16
Witam, czy w listopadzie tez beda warsztaty z pieczenia bylabym zainteresowana. Pozdrawiam, Joanna
Cytować