Ikona z chlebem

Zakwas

porady nt. hodowli, wykorzystania i przechowywania zakwasu
bread 2

Pieczywo drożdżowe

proste wypieki, pieczywo na zaczynie
bread 4

Domowa piekarnia

wyposażenie domowej piekarni, dobra mąka, miary i wagi w kuchni
bread 6

Szkolenia z pieczenia

Wspólne pieczenie w małych grupach

Masz pytania?

Jeśli masz pytanie - zadaj je w odpowiednim dziale w komentarzach. Wszyscy mieli na początku podobne problemy i chętnie Ci pomogą.

Odwiedź także mój blog: kuchenne pogawędki

Wasze komentarze

  • Prosty jasny

    Małgorzata Zielinska Małgorzata Zielinska 23.06.2017 17:11
    Chleb zawsze przykrywamy przy wyrastaniu. Im szczelniejsze przykrycie, tym większa szansa, ze wierzch ...
     
  • Prosty jasny

    grazyna grazyna 22.06.2017 08:39
    prosze mi powiedziec ,gdy wkladamy surowe ciasto do lodowki ,tak jak przy wyrastaniu w temper.pokoj.trzeba ...
     
  • Wyrastanie i formowanie chleba

    Małgorzata Zielinska Małgorzata Zielinska 11.06.2017 18:05
    Błąd jest przede wszystkim w przepisie na chleb. Na pierwszy rzut oka widać, ze jest w nim za mało ...
     
  • Wyrastanie i formowanie chleba

    Teresa Teresa 11.06.2017 16:34
    Mój chleb po raz 3 się nie udał. Co jest nie tak? Przepis na zakwas: 100 g mąki żytniej + 100 ml ...
     
  • Chleb belgijski

    Małgorzata Zielinska Małgorzata Zielinska 09.06.2017 13:17
    Bardzo chętnie, ale jakie jest pytanie ??

 

 

szczegóły tutaj KLIK

 

Komentarze   

0 #8 Sophie CHIANG 2015-08-14 16:40
Czy pani tez sprzedaje swóją ksiazke?
Cytować
0 #7 Małgorzata Zielińska 2013-11-05 11:16
Wspólne pieczenie u mnie bedzie mozliwe od połowy listopada. Pierwsze dwa terminy podałam w zakładce warsztaty chlebowe.
Na razie zakwas - podstawy pieczenia, pierwszy chleb.
Cytować
+1 #6 Elżbieta 2013-11-03 20:56
Witam
jestem również zainteresowana warsztatami, bardzo proszę pewnie nie tylko w swoim imieniu o aktualizacje informacji o warsztatach.Pozdrawiam, Elżbieta P :)
Cytować
0 #5 Joanna Raszkowska 2013-10-26 08:16
Witam, czy w listopadzie tez beda warsztaty z pieczenia bylabym zainteresowana. Pozdrawiam, Joanna
Cytować