Ikona z chlebem

Zakwas

porady nt. hodowli, wykorzystania i przechowywania zakwasu
bread 2

Pieczywo drożdżowe

proste wypieki, pieczywo na zaczynie
bread 4

Domowa piekarnia

wyposażenie domowej piekarni, dobra mąka, miary i wagi w kuchni
bread 6

Szkolenia z pieczenia

Wspólne pieczenie w małych grupach

Masz pytania?

Jeśli masz pytanie - zadaj je w odpowiednim dziale w komentarzach. Wszyscy mieli na początku podobne problemy i chętnie Ci pomogą.

Odwiedź także mój blog: kuchenne pogawędki

Wasze komentarze

  • Prosty jasny

    MalgorzataZielinska MalgorzataZielinska 14.06.2018 20:45
    Dobre wyrobienie chleba bez nadmiernego podsypywania mąka to sztuka której trzeba się nauczyć.
     
  • Prosty jasny

    Anna Anna 14.06.2018 18:52
    Dziękuję za odpowiedzi! Mam jeszcze pytanie o orientacyjny czas wyrabiania przy wyrabianiu ręcznym? Co ...
     
  • Przechowywanie zakwasu

    MalgorzataZielinska MalgorzataZielinska 08.06.2018 13:47
    Trzeba go regenerować zanim się go użyje do chleba. Prawdopodobnie jest mocno przefermentowany. Zostaw ...
     
  • Przechowywanie zakwasu

    Grażka Grażka 08.06.2018 11:41
    Witam, ożywiłam swój zakwas, jednak go nie Wykorzystałam danego dnia. Był poza lodówką 2 noce i 1 ...
     
  • Prosty jasny

    MalgorzataZielinska MalgorzataZielinska 07.06.2018 13:43
    Zaczyn jest na początku dość ścisła bryłka ciasta. Pod koniec robi się bardziej płynny, ale w żadnym ...

 

 

szczegóły tutaj KLIK

 

Komentarze   

0 #8 Sophie CHIANG 2015-08-14 16:40
Czy pani tez sprzedaje swóją ksiazke?
Cytować
0 #7 Małgorzata Zielińska 2013-11-05 11:16
Wspólne pieczenie u mnie bedzie mozliwe od połowy listopada. Pierwsze dwa terminy podałam w zakładce warsztaty chlebowe.
Na razie zakwas - podstawy pieczenia, pierwszy chleb.
Cytować
+1 #6 Elżbieta 2013-11-03 20:56
Witam
jestem również zainteresowana warsztatami, bardzo proszę pewnie nie tylko w swoim imieniu o aktualizacje informacji o warsztatach.Pozdrawiam, Elżbieta P :)
Cytować
0 #5 Joanna Raszkowska 2013-10-26 08:16
Witam, czy w listopadzie tez beda warsztaty z pieczenia bylabym zainteresowana. Pozdrawiam, Joanna
Cytować