Ikona z chlebem

Zakwas

porady nt. hodowli, wykorzystania i przechowywania zakwasu
bread 2

Pieczywo drożdżowe

proste wypieki, pieczywo na zaczynie
bread 4

Domowa piekarnia

wyposażenie domowej piekarni, dobra mąka, miary i wagi w kuchni
bread 6

Szkolenia z pieczenia

Wspólne pieczenie w małych grupach

Masz pytania?

Jeśli masz pytanie - zadaj je w odpowiednim dziale w komentarzach. Wszyscy mieli na początku podobne problemy i chętnie Ci pomogą.

Odwiedź także mój blog: kuchenne pogawędki

Wasze komentarze

  • Mamy zakwas i co dalej?

    titi titi 14.11.2019 19:00
    Tak właśnie robię, zawijam w kocyk elektryczny, choć on się włącza i wyłącza, więc ideał to to ...
     
  • Mamy zakwas i co dalej?

    MZ MZ 08.11.2019 11:29
    W zimniejszych porach roku może to być rzeczywiście problemem. Na szczęście, bądź nieszczęście lata mamy ...
     
  • Mamy zakwas i co dalej?

    titi titi 08.11.2019 04:45
    Dla mnie nie lada problemem jest uzyskać ciut wyższą temperaturę do wyrastania zaczynu, a co dopiero ...
     
  • Żytni razowy z kminkiem

    Tomasz Tomasz 18.10.2019 17:33
    Teraz po latach, a wracam tutaj regularnie, rozumiem jak ten chleb jest zrobiony. Fermentacja mlekowa ...
     
  • Razowy 90% żytni

    MalgorzataZielinska MalgorzataZielinska 15.10.2019 20:17
    Myśle, ze modyfikacje zaszkodziły. Jeśli nie robiłaś zaczynu trójfazowego, dokładnie tak jak w przepisie ...

 

 

szczegóły tutaj KLIK

 

Komentarze   

0 #8 Sophie CHIANG 2015-08-14 16:40
Czy pani tez sprzedaje swóją ksiazke?
Cytować
0 #7 Małgorzata Zielińska 2013-11-05 11:16
Wspólne pieczenie u mnie bedzie mozliwe od połowy listopada. Pierwsze dwa terminy podałam w zakładce warsztaty chlebowe.
Na razie zakwas - podstawy pieczenia, pierwszy chleb.
Cytować
+1 #6 Elżbieta 2013-11-03 20:56
Witam
jestem również zainteresowana warsztatami, bardzo proszę pewnie nie tylko w swoim imieniu o aktualizacje informacji o warsztatach.Pozdrawiam, Elżbieta P :)
Cytować
0 #5 Joanna Raszkowska 2013-10-26 08:16
Witam, czy w listopadzie tez beda warsztaty z pieczenia bylabym zainteresowana. Pozdrawiam, Joanna
Cytować